Hurtownia Elroy

Hurtownia Elroy z siedzibą we Włocławku powstała w 1990r. Jesteśmy firmą rodzinną. Dzięki wytrwałości i pracowitości właścicieli firmy oraz grupy zaangażowanych pracowników, zajmujemy dzisiaj ugruntowaną pozycję na rynku. W zakresie handlu hurtowego działamy na terenie całego kraju, a handlu detalicznego na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

25 Lat na rynku! Mamy ponad 5 000 tyś zadowolonych klientów.

Przez ponad 25 lat działalności zdobyliśmy doświadczenie w branży i bardzo dobrą znajomość rynku. Specjalizujemy się w sprzedaży artykułów wielobranżowych. Jesteśmy wiodącym dystrybutorem produktów czołowych producentów.

Oferujemy akcesoria przemysłowe, głównie pełną gamę baterii Philips, żarówki, kleje, akcesoria tytoniowe w tym gilzy, zapalarki, napełniarki, produkty z zakresu chemii gospodarczej. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również artykuły spożywcze, szkolne i małe AGD.

Nieustannie podnośmy swoje kompetencje i umiejętności handlowe, by sprostać wszystkim wymaganiom naszych klientów. Satysfakcję przynosi nam każda udana transakcja. Opinie naszych klientów utwierdzają nas w przekonaniu, że jesteśmy profesjonalną i rzetelną firmą. Zapraszamy do współpracy!