Biuro Handlowe Elroy K.L. Rojek Spółka Jawna

ul. Wojska Polskiego 18a 87-800 Włocławek

Dział sprzedaży

      biuro@elroy.pl
      54 231 17 10

Copyright 2020 elroy.pl

Polityka Prywatności

Webdesign by PIKSEL - pracownia reklamy

HURTOWNIA ELROY

Hurtownia Elroy z siedzibą we Włocławku powstała w 1990r. Jesteśmy firmą rodzinną. Dzięki wytrwałości i pracowitości właścicieli firmy oraz grupy zaangażowanych pracowników, zajmujemy dzisiaj ugruntowaną pozycję na rynku. W zakresie handlu hurtowego działamy na terenie całego kraju, a handlu detalicznego na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

 

25 LAT NA RYNKU! MAMY PONAD 5 000 TYŚ ZADOWOLONYCH KLIENTÓW.

Przez ponad 25 lat działalności zdobyliśmy doświadczenie w branży i bardzo dobrą znajomość rynku. Specjalizujemy się w sprzedaży artykułów wielobranżowych. Jesteśmy wiodącym dystrybutorem produktów czołowych producentów.

Oferujemy akcesoria przemysłowe, głównie pełną gamę baterii Philips, żarówki, kleje, akcesoria tytoniowe w tym gilzy, zapalarki, napełniarki, produkty z zakresu chemii gospodarczej. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również artykuły spożywcze, szkolne i małe AGD.

Nieustannie podnośmy swoje kompetencje i umiejętności handlowe, by sprostać wszystkim wymaganiom naszych klientów. Satysfakcję przynosi nam każda udana transakcja. Opinie naszych klientów utwierdzają nas w przekonaniu, że jesteśmy profesjonalną i rzetelną firmą. Zapraszamy do współpracy!

O NAS

54 231 17 10