Biuro Handlowe Elroy K.L. Rojek Spółka Jawna

ul. Wojska Polskiego 18a 87-800 Włocławek

Dział sprzedaży

      biuro@elroy.pl
      54 231 17 10

Przedstawiciel handlowy – region Inowrocław
Opis stanowiska :

  • aktywne pozyskiwanie oraz budowanie pozytywnych relacji z klientami
  • przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie warunków współpracy z klientami
  • osiąganie założonych celów sprzedaży
  • koordynacja procesu zamówień i sprzedaży
  • wdrażanie nowych koncepcji handlowych

Wymagania:

  • minimum średnie wykształcenie
  • nastawienie na sukces
  • doświadczenie handlowe w pracy jako Przedstawiciel Handlowy
  • znajomość obsługi komputera
  • dynamizm, kreatywność ,inicjatywa i determinacja w działaniu
  • doskonała organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B

Kandydatom oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • umowę o pracę
  • samochód służbowy, telefon komórkowy
  • atrakcyjny system wynagradzania

Aplikacje zawierające CV ze zdjęciem i list motywacyjny, prosimy przesłać na adres e-mailowy: rekrutacja@elroy.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Aktualnie poszukujemy:

Jeżeli jesteś zainteresowany podjęciem pracy w Naszej firmie, prosimy o przesłanie Listu motywacyjnego wraz z CV na adres e-mail: rekrutacja@elroy.pl

Prosimy o załączenie w liście przewodnim zgodę na przetwarzanie danych potrzebnych do procesu rekrutacji.